Rekvizitai

Mūsų tinklalapio adresas yra https://www.tacite.lt

Įmonės kodas: 304916075

PVM Mokėtojo kodas: LT100011871518

Adresas: Radvilėnų pl. 3A-23, LT-50264 Kaunas

Telefono numeris: +37068629450

el. paštas: info@tacite.lt

Direktorė: Eglė Grinkevičienė

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Kontaktų formos

Pasinaudojus kontako forma mums yra pateikiami jūsų nurodyti duomenys. Šių duomenų nenaudojame marketingo tikslais, jie saugomi ne ilgiau kaip 180 dienų.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi pusę metų (180 dienų).

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą “Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapių įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Ką mes renkame

El. parduotuvė www.tacite.lt garantuoja, kad registracijos formoje pateikta informacija (vardas, pavardė, adresas, telefonas, elektroninio pašto adresas ir kt.) bus naudojama tik užsakymų vykdymui. Informacija apie jus nebus viešinama ar teikiama tretiesiems asmenims, nesusijusiems su pirkimo proceso įvykdymu.

Kai Jūs naršote mūsų puslapyje, mes įsimename:

  • Produktus, kuriuos Jūs esate peržiūrėję tam, kad galėtume rodyti neseniai naršytus produktus jūsų patogumui
  • Lokaciją, IP adresą bei naršyklės tipą: šiuos duomenis naudojame nustatyti mokesčių tipui bei galimoms pristatymo išlaidoms
  • Atsiuntimo adresą: kai prašome tai įvesti tai naudojame duomenis tam, kad galėtume jums atsiųsti užsakytas prekes.

Taip pat naudojame slapukus įsiminti kokius produktus esate įsidėję į krepšelį kol naršote mūsų puslapyje.

Jei sukuriate mūsų svetainėje paskyrą, mes įsiminsime jūsų vardą, adresą, el. pašto adresą bei telefono numerį tam, kad palengvinti apsipirkimo procesą kitam kartui.

Mes laikome informaciją apie jus tiek ilgai, kiek tos informacijos gali reikėti tiems tikslams, kurie susiję su svetainės funkcionalumu. Mes nesame teisiškai įpareigoti laikyti šiuos duomenis. Mes laikysime parduotuvės užsakymo informaciją kelerius metus įmonės financinės apskaitos tikslais. Į tai įtraukiami ir: jūsų vardas, el. paštas, siuntimo ir mokėjimo adresai.

Mes taip pat laikysime komentarus bei įvertinimus tol, kol nuspręsite juos panaikinti.

Kuo mes dalinamės su kitais

Mes dalinamės jūsų informacija su trečiomis šalimis, kurios padeda mums įvykdyti sklandų pirkimo procesą, pavyzdžiui pirkinių pristatymui (DPD) ar mokėjimų atlikimui (Paysera).

Mokėjimai

Mes priimame mokėjimus per Paysera, grynaisiais jei pasirinktas pristatymo būdas yra kurjeris arba banko pavedimu (siunta siunčiama tik gavus apmokėjimą). Kai kurie jūsų duomenys bus perduoti atitinkamoms įmonėms tam, kad sėkmingai galėtume priimti jūsų prekių apmokėjimą bei įvykdyti užsakymą.