If You would like to contact us, please use the form provided below or the phone number +370 686 29450.

Jei norite su mumis susisiekti, pasinaudokite apačioje pateikta forma arba skambinkite numeriu +370 686 29450.

LULALUX – Italijos meistrų sukurta kosmetika, įkūnijanti tradicines šio krašto vertybes: išskirtinę kokybę ir kūrybiškumą. Iš kruopščiausiai atrinktų žaliavų gimsta produktai, įkvėpti Italijos kultūros. Siekiame įgyvendinti natūralaus grožio idėją savaip: kurdami unikalius gaminius iš medžiagų, padovanotų Motinos Gamtos. Glotni, švytinti, pamaitinta ir subtiliai pakvėpinta oda LULALUX kosmetikos dėka pasiekiama visiškai natūraliomis priemonėmis.
Jei norite peržiūrėti visą mūsų produkcijos katalogą, galite jį parsisiųsti čia.

SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

Naudojimosi taisyklės ir garantijos

Pirkdami internetinėje parduotuvėje www.tacite.lt Jūs laikomi susipažinę ir sutinkate su žemiau nurodytomis pirkimo sąlygomis ir garantijomis:

Registracija

Jeigu perkate musų parduotuvėje, įveskite asmeninius duomenis: vardą, pavardę, pristatymo adresą, telefoną, el. paštą. www.tacite.lt Jūsų asmeninių duomenų nesaugo, todėl asmeninę informaciją reikės įvesti kiekvieną kartą perkant. Patvirtindami pirkimą visada atidžiai pasitikrinkite įvestus duomenis. Mes neatsakome, jeigu prekės bus prarastos siuntimo metu dėl pirkėjo neteisingai įvesto pristatymo adreso.

Prekių pasirinkimas

Suradus patinkančią prekę, spaudžiate mygtuką “Pirkti”, po to nurodome norimą kiekį ir prekė bus įdėta i pirkinių krepšelį. Į krepšelį galite dėti tiek prekių, kiek tik norite. Atkreipkite dėmesį į prekių pakuočių svorius.(Prekių svoriai nurodyti prekių aprašymuose)Nuo pasirinktų prekių svorio priklausys pristatymo išlaidų dydis. Bet kada vėliau kitų prekių paieškos metu galėsite koreguoti jau išsirinktų prekių kiekį arba ištrinti jas iš savo prekių krepšelio.

Apmokėjimas

Galėsite apmokėti sąskaitą banko kortele ar bankiniu pavedimu. Mokant pavedimu gavę Jusų užsakymą, elektroniniu paštu išsiusime rekvizitus išankstiniam apmokėjimui. Sąskaitą apmokėti turite per 3 darbo dienas bet kuriame banke. Užsakymą pradėsime vykdyti tik gavę išankstini apmokėjimą. Neatlikus pavedimo per nurodytą laiką, prekių rezervacija anuliuojama.

Informavimas apie priimtą užsakymą

Apie gautą ir patvirtintą, vykdomą ir išsiustą Jūsų užsakymą mes nedelsiant informuosime Jus nurodytu el. pašto adresu.

Prekių pristatymas

Galimi 2 prekių pristatymo būdai:

  1. DPD pickup tinklas. Prekės pristatomos į pasirinktą DPD siuntų tašką. Pirkėjas jam patogiu metu gali atsiimti užsakymą.
  2. DPD Kurjeris. Kurjeris pristato siuntinį į namus ar pasirinktą adresą pirkėjui patogiu metu.

Abejais būdais prekės pristatomos ne daugiau nei per 3 darbo dienas.

Prekių grąžinimas

Remiantis LR įstatymais kosmetikos ir parfumerijos prekės nėra grąžinamos. 

Prekių grąžinimą ar keitimą reglamentuoja:

LR Vyriausybės 2014 m. liepos mėn. 22d. nutarimu Nr. 738 (Žin., 2014, Nr 2014-10565) patvirtintos mažmeninės prekybos taisyklės.

LR civilinis kodeksas.

– Prekę galite grąžinti, jei gavote nekokybišką prekę; gavote ne tai, ką užsisakėte ir kitais įstatymo numatytais atvejais.

– Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame ją priimti ir grąžinti Jums už prekę sumokėtus pinigus.

–  Prekių grąžinimas – pirkėjų sąskaita (išskyrus tuos atvejus, jei gavote nekokybišką prekę).

–  Apie prekės grąžinimą arba keitimą būtina pranešti elektroniniu paštu info@tacite.lt

– Čia galite užpildyti prekių grąžinimo formą internetu ir užpildytą atsiųsti kartu su grąžinama preke.

Grąžinant/keičiant prekę, būtina laikytis šių taisyklių:

– Grąžinama ar keičiama prekė turi būti nenaudota.

– Prekė turi būti supakuota į tinkamą pakuotę, kuri apsaugotų prekę nuo sugadinimo jos transportavimo metu.

– Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė.

– Apie prekės grąžinimą arba keitimą būtina pranešti elektroniniu paštu info@tacite.lt užpildant bei atsiunčiant prekių grąžinimo formą.

– Grąžinant/keičiant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (pirkimo – pardavimo kvitą) ir užpildytą prekės grąžinimo formą, kuri Jums bus atsiųsta elektroniniu paštu.

– Prekių grąžinimas – pirkėjų sąskaita (išskyrus tuos atvejus, jei gavote nekokybišką prekę).

– Prekes galite grąžinti per 14 kalendorių dienų nuo prekės gavimo dienos.

– Pinigai grąžinami į Jūsų banko sąskaitą per 20 darbo dienų.

– Grąžinamą prekę turite atsiųsti adresu:

UAB „Tacite“
Radvilėnų pl. 3a-23,
LT-50264, Kaunas
Gavėjas: Eglė Grinkevičienė

Rekvizitai

Mūsų tinklalapio adresas yra https://www.tacite.lt

Įmonės kodas: 304916075

PVM Mokėtojo kodas: LT100011871518

Adresas: Radvilėnų pl. 3A-23, LT-50264 Kaunas

Telefono numeris: +37068629450

el. paštas: info@tacite.lt

Direktorė: Eglė Grinkevičienė

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Kontaktų formos

Pasinaudojus kontako forma mums yra pateikiami jūsų nurodyti duomenys. Šių duomenų nenaudojame marketingo tikslais, jie saugomi ne ilgiau kaip 180 dienų.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi pusę metų (180 dienų).

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą “Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapių įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Ką mes renkame

El. parduotuvė www.tacite.lt garantuoja, kad registracijos formoje pateikta informacija (vardas, pavardė, adresas, telefonas, elektroninio pašto adresas ir kt.) bus naudojama tik užsakymų vykdymui. Informacija apie jus nebus viešinama ar teikiama tretiesiems asmenims, nesusijusiems su pirkimo proceso įvykdymu.

Kai Jūs naršote mūsų puslapyje, mes įsimename:

  • Produktus, kuriuos Jūs esate peržiūrėję tam, kad galėtume rodyti neseniai naršytus produktus jūsų patogumui
  • Lokaciją, IP adresą bei naršyklės tipą: šiuos duomenis naudojame nustatyti mokesčių tipui bei galimoms pristatymo išlaidoms
  • Atsiuntimo adresą: kai prašome tai įvesti tai naudojame duomenis tam, kad galėtume jums atsiųsti užsakytas prekes.

Taip pat naudojame slapukus įsiminti kokius produktus esate įsidėję į krepšelį kol naršote mūsų puslapyje.

Jei sukuriate mūsų svetainėje paskyrą, mes įsiminsime jūsų vardą, adresą, el. pašto adresą bei telefono numerį tam, kad palengvinti apsipirkimo procesą kitam kartui.

Mes laikome informaciją apie jus tiek ilgai, kiek tos informacijos gali reikėti tiems tikslams, kurie susiję su svetainės funkcionalumu. Mes nesame teisiškai įpareigoti laikyti šiuos duomenis. Mes laikysime parduotuvės užsakymo informaciją kelerius metus įmonės financinės apskaitos tikslais. Į tai įtraukiami ir: jūsų vardas, el. paštas, siuntimo ir mokėjimo adresai.

Mes taip pat laikysime komentarus bei įvertinimus tol, kol nuspręsite juos panaikinti.

Kuo mes dalinamės su kitais

Mes dalinamės jūsų informacija su trečiomis šalimis, kurios padeda mums įvykdyti sklandų pirkimo procesą, pavyzdžiui pirkinių pristatymui (DPD) ar mokėjimų atlikimui (Paysera).

Mokėjimai

Mes priimame mokėjimus per Paysera, grynaisiais jei pasirinktas pristatymo būdas yra kurjeris arba banko pavedimu (siunta siunčiama tik gavus apmokėjimą). Kai kurie jūsų duomenys bus perduoti atitinkamoms įmonėms tam, kad sėkmingai galėtume priimti jūsų prekių apmokėjimą bei įvykdyti užsakymą.

KOKYBIŠKAS MAKIAŽAS
Mažos kainos jau dabar
GERIAUSI TUŠAI PIETŲ ITALIJOJE
LULALUX
NATŪRALUS, VEGANIŠKI IR DAR NEMATYTI LIETUVOJE
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Kuo ypatingi natūralieji LULALUX kosmetikos produktai?

LULALUX kosmetikos produktai yra absoliutaus meistriškumo rezultatas. Jie yra susiję su Italijos kultūra ir šio savotiško krašto ypatumais. Renkant žaliavas ir siekiant sukurti geriausios kokybės gaminius, šie produktai buvo derinami su tipiniu itališku kūrybingumu. “ LULALUX įkūrėjų svajonė – konkrečiai apibūdinti natūralaus grožio idėją. Sąvoka naudojama daugelio, bet LULALUX reiškianti unikalių produktų kūrimą, kurių ištekliai padovanoti „Motinos Gamtos.” Tai kosmetika, sugebanti suteikti odai žvilgesio, padaryti ją glotnią, švelnią, kvapnią… Ir visa tai – tik natūraliomis priemonėmis, nes produktai puikiai tinka net ir veganams.” LULALUX apibūdina, tik aukščiausios kokybės produktus, nes mūsų tikslas yra pardavinėti tokius gaminius, kuriuos patys norėtumėme pirkti ir pačios produktų medžiagos yra parinktos siekiant  itin geros kokybės tikslų. (more…)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Image is not available
VISI LULALUX PRODUKTAI TINKAMI NET JAUTRIAUSIAI ODAI

Vienas iš naujausių produktų - Primordium. Tai visiškai natūralus drėkinamasis veido kremas, kupinas pačių geriausių ingridientų: vitamino E, jojobos, avokado aliejų bei kakavos sviesto.

KOST - TAI POPULIARIAUSIA PIETŲ ITALIJOS KOSMETIKOS LINIJA
Image is not available

Vienos iš perkamiausių KOST prekių - HD lūpdažiai, suteikiantys lūpoms matinį įvaizdį, tačiau jų neišsausinantys.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

CONTACTS

CONTACTS

Login